BŪVKONSTRUKCIJU HIDROIZOLĀCIJAS REMONTS

Veicam pakalpojumu būvkonstrukciju hidroizolācijas remonts.
Tehnoloģijas: poliuretāna, cementa, akrilāta, epoksīda materiālu injekcijas. Poliuretāna, cementa pārklājuma materiāli.

Man nepieciešams remonts!

REMONTA PIEPRASĪJUMS

Ja nepieciešams hidroizolācijas remonts, rīcības plāns ir sekojošs:

Lai labāk izprastu problēmu, kas būtu jārisina veicot hidroizolācijas remontu, lūdzu atsūtiet mums fotogrāfijas, rasējumus, un situācijas aprakstu uz e-pastu info@betonam.lv vai zvaniet 28343434

Zvanot vai rakstot norādiet:

Sienas, grīdas, konstrukcijas materiālu, biezumu, būvniecības laiku, stiegrojuma esamību, kad tek ūdens, kādā daudzumā, ….. u.tml.
Izvērtējot šo informāciju varēsim sniegt Jums piedāvājumu.

Mūsu speciālisti ar Jums sazināsies, lai vienotos par Jums piemērotāko risinājumu!

FOTO GALERIJA

Zemāk redzams neliels ieskats mūsu ikdienā daudzajos objektos visā Latvijā, kur ik dienu veicam hidroizolācijas remontu.

KONSULTĀCIJAS PAR HIDROIZOLACIJU

Telefona konsultācijas par klienta problēmu, apskatot klienta atsūtītus fotoattēlus un rasējumus – bezmaksas.
Izbraukums uz objektu 100 eiro + ceļš, vai vienojoties.

zvanīt konsultantam

garantijas

Pirms remonta tehniskās situācijas būvkonstrukcijās mēdz būt ļoti dažādas, tāpēc garantijas ir jautājums par kuru ir jāvienojas.

Hidroizolācijas remonta garantijas ir definēts maksas pakalpojums.

izmaksas

Orientējoši:
– viena metra plaisas blīvēšana betonā izmaksā 100 eiro
– viena cauruļvada blīvēšana 200 eiro

Materiāli plakņu blīvēšanai ir ļoti dažādi, sākot no 12 eiro/m2. Sarežģītās situācijās cenas var mainīties. Pirms remonta tehniskās situācijas būvkonstrukcijās mēdz būt ļoti dažādas, tāpēc garantijas ir jautājums par kuru ir jāvienojas.

apmaksas kārtība

Ja pirms darbu uzsākšanas nav sasniegta kāda cita pamatota vienošanās par apmaksu, vēlamies, lai klients piestādīto tāmi apmaksā 100% apmērā avansā.

No tehniskā viedokļa, dažkārt notāmēt visu darba apjomu ir ļoti grūti. Šādos gadījumos dodam piedāvājumu pirmajam apjomam, ko saskaņojam ar pircēju. Darba gaitā darbi un izmaksas tiek koriģētas.

HIDROIZOLĀCIJAS REMONTS NOZARU SPECIĀLISTIEM

Arhitektam, projektējot ēku, būtu jādomā tā, lai hidroizolācijas remonts ēkas ekspluatācijas laikā nav jāveic. No tehniskā viedokļa ir arhitektoniski risinājumi, kas ir grūti un dārgi remontējami. Remonta varbūtība ir ļoti liela. No šādiem risinājumiem vajadzētu izvairīties.

Par mazu, bet godīgu samaksu, padalīsimies ar savu pieredzi kā izvairīties no hidroizolācijas remonta ēkas projektēšanas stadijā.

Prakse rāda, ka dažkārt celtnieki un būvuzraugi ļoti seko projektā norādītajam. Ja projektā nav norādīts ko darīt ar plaisām, kas rodas jebkuras betonēšanas laikā, celtnieki neko arī nedara. Diemžēl tas nav pareizi.

Ja jums rūp jūsu projekta un būves kvalitāte, labprāt padalīsimies ar savām zināšanām kā labāk projektā iekļaut remonta risinājumus.

Betons hidratācijas procesā plaisā un no tā nevar izvairīties. Ir jāzina kā rīkoties dažādās situācijās.

No neplānota hidroizolācijas remonta būvniecībā vajadzētu izvairīties. To var izdarīt pēc iespējas labi saprotot betonēšanas un būvniecības tehnoloģiju. Ja ir gadījies kādā objektā būtiski pārsniegt satāmētos budžetus tieši hidroizolācijas remonta dēļ, iespējams rodas jautājums kā no hidroizolācijas remonta izvairīties.

Mums ir pieredze šajā jomā, ar kuru dalāmies ikdienā saviem klientiem. Sazinieties ar mums, lai saņemtu konsultāciju!

Neplānots hidroizolācijas remonts īsi pirms vai pēc būves nodošanas ekspluatācijā var būvkompānijai izmaksāt ļoti dārgi. Protams, tie ir tiešie izdevumi naudā, tomēr jādomā arī par uzņēmuma reputāciju.

Ja vēlaties maksimāli nodrošināties pret šādiem riskiem, sazinieties ar mums – dalīsimies ar pieredzi gan remonta jomā, gan sniegsim padomu kā izvairīties no remonta. Ir maldīgi domāt, ka neiedziļinoties hidroizolācijas tehniskajās niansēs vienmēr izdosies izvairīties no nepatīkamām situācijām. Šādas konsultācijas ir maksas pakalpojums.

Stādot līgumus būvniecības jomā ir jāizvērtē riski un tehniskās iespējas. Līgumos juristam ir jāaizsargā klienta intereses. Hidroizolācijas jomā ne visi juristi prot pareizi norādīt uz juridiskajiem risinājumiem un riskiem ko var sagādāt neparedzēts hidroizolācijas remonts. Mēs neesam juristi, bet diezgan labi orientējamies drošos un nedrošos hidroizolācijas risinājumos.

Ne visi juristi zina kādas ir katra atsevišķā būvprocesa dalībnieka intereses un iespējas. Piemēram, runājot par būvkonstrukciju hidroizolācijas remontu. Nolīgstot būvuzraugu – kas konkrēti viņam ir jākontrolē hidroizolācijas jomā, ko var ietekmēt amatnieks, kas veic hidroizolācijas remontu un ko viņš nevar izdarīt.

Mums ir pieredze dažādu juridisku strīdu risināšanā būvkonstrukciju hidroizolācijas jomā, labi pārzinām būvkonstrukciju hidroizolācijas problemātiku un zinām no kādiem riskiem būtu jāsargājas pasūtītājam, ģenerāluzņēmējam un apakšuzņēmējam, arī būvuzraugam un amatniekam. Skatoties no juridiskās loģikas atbildības ir jāsadalās tiem būvprocesa dalībniekiem, kas var risināt konkrētos jautājumus. Ja atbildība par hidroizolāciju nav uzlikta personām kas var ietekmēt būves kvalitāti hidroizolācijas jomā labs rezultāts nav gaidāms.

Par mazu, bet godīgu samaksu, labprāt dalīsimies ar savu pieredzi, palīdzot sastādīt līgumus dažādu būvprocesa dalībnieku vajadzībām.

 

CITI PAKALPOJUMI

Jaunbūvēs piedāvājam konsultācijas hidroizolācijas risinājumiem, lai remonti nākotnē nebūtu nepieciešami.

Mums ir pieredze gan labai praksei, gan ļoti daudzos problēmobjektos.