VEIDŅU NOMA BETONĒŠANAI

Rokas veidņi  betonēšanai – neaizvietojami nelielos un grūti  pieejamos objektos, lai betonēšana būtu ērta un to varētu veikt salīdzinoši ātri. Nomāt izdevīgāk!

SPIED ŠEIT UN PIESAKI VEIDŅU NOMU TŪLĪT!

  Lai precīzāk aprēķinātu izmaksas, lūdzam norādīt piegādes adresi!

  *Vēlams sūtīt projekta plānu DWG formātā

  KĀ IZNOMĀT ROKAS VEIDŅUS?

  Ja betonēšanai paredzēts iznomāt rokas veidņus, rīcības plāns ir sekojošs:

  Atsūti informāciju par plānoto betona konstrukciju:

  • konstrukcijas rasējumu ar precīziem visiem ģeometriskajiem izmēriem
  • precīzu objekta atrašanās vietu, adresi
  • iznomātāja , maksātāja rekvizītus, telefonu, e-pastu
  • personu kas parakstīs līgumu, pilnvarojumu parakstīt līgumu, kontaktinformāciju
  • darbu vadītāja, kurš nodarbosies, būs atbildīgs par veidņu montāžu, telefonu, e-pastu

  Mēs iedosim finansiālu piedāvājumu.

  Jūs izlasiet nomas noteikumus, piekrītiet tiem, akceptējiet mūsu piedāvātos līguma noteikumus un nomas maksas apmēru. Mums ir jāvienojas par vēlamo, iespējamo nomas perioda sākumu.
  Parasti veidņu sagatavošanai piegādei ir nepieciešamas divas dienas.

  Slēdzam līgumu!

  • Mēs sagatavojam nomas līgumu un izrakstam avansa rēķinu
  • Jūs parakstiet nomas līgumu

  Piegāde

  • piegādāsim veidņus norādītajā adresē
  • atbildīgajai personai ir jāpieņem veidņu apjoms, parakstot pieņemšanas nodošanas aktu.

  Veidņu montāža

  • rūpīgu samontējiet veidņus, veiciet betonēšanas darbus
  • demontējiet veidņus
  • notīriet veidņus no betona, ieeļojiet veidņus
  • sagatavojiet veidņus aizvešanai – veidņi ir jāsagatavo aizvešanai, jāsaliek konteineros, tieši tā kā tie tika piegādāti.

  Atvestos veidņus var nodot (saskaitīt) iznomātājam, iznomātāja noliktavā, klāt esot nomnieka pārstāvim, vai arī gaidiet apstiprinājumu no mūsu noliktavas par pieņemtajiem veidņiem.

  Paldies par sadarbību tiksimies nākamajā objektā. Iesakiet mūs kaimiņiem!

  VEIDŅU NOMA JŪRMALĀ

  Artūrs Purītis

  +371 28232422

  Egīls Emersons

  +371 28343434

  VEIDŅU NOMA RĒZEKNĒ

  VLADIMIRS IVANOVS

  +371 20226610

  Mareks Voronovs

  MAREKS VORONOVS

  +371 29115884

  NOMĀT IR IZDEVĪGĀK!

  Betona veidņi  parasti ir  nepieciešami noteiktu betonēšanas darbu veikšanai, tāpēc daudz izdevīgāk ir tos nomāt uz konkrētu  laiku.  Paschal Raster sistēmas rokas veidņus  var iznomāt SIA “S47 veidņi betonam” “Sermuliņi” Babītes pagasts, Babītes novads, kā arī Rēzeknē, Jupatovkas ielā 5B, šajā reģionā tas ir vienīgais betona veidņu nomas punkts.

  nomāt jūrmalā: +371 28343434 nomāt rēzeknē: +371 29115884

  Lai betonēšanai velti  netērētu līdzekļus, es ieteiktu iepriekš rūpīgi saplānot veicamos darbus. Ja iznomā inventāra  veidņus, tos var samontēt apmēram dienas laikā un jau nākamajā dienā betonēt.

  Betonēšanas  darbus paveicot  ātri un pārdomāti, tas izmaksās krietni lētāk nekā aicināt amatnieku, kas betonēšanai paredzēto formu meistaros no koka brusām  vai finiera.

  Artūrs Purītis / Betonam.lv Projektu vadītājs / Tel. Nr. 28232422/ E-pasts: info@betonam.lv

  KĀRTĪBAI JĀBŪT!

  Iznomājot rokas veidņu komplektu, tas ir ieeļots, lai betons neliptu klāt, un sastāv no daudziem – arī ļoti sīkiem elementiem. Ļoti svarīgi ir saudzīgi izturēties pret iznomātajiem veidņiem, nepazaudēt nevienu elementu, kā arī atdot tos atpakaļ  tīrus un ieeļļotus.

  Priekšrocības, kādēļ izvēlēties rokas veidņus betonēšanai:

  Betonējot ēkas pamatus, sienas, griestu pārsegumu, kolonnas, nereti  ir tā, ka   lielos betonēšanas veidņus nav iespējams pielietot, piemēram, tas ir situācijā, ja objektā nevar izmantot ceļamkrānu.

  Savukārt, ja betonējamā konstrukcija vai betonēšanas  darbu daudzums ir salīdzinoši neliels, izmantot lielos betonēšanas veidņus ir nepraktiski un dārgi.

  Šādās situācijās daudz izdevīgāk ir betonēšanu veikt, izmantojot  rokas  (mazos) betonēšanas veidņus. Turklāt Latvijā ir pieejama mūsdienīga vācu ražotāja Paschal Raster  rokas  veidņu sistēma, kas ir pārdomāta, lai betonējot maksimāli atvieglotu  fizisko (roku darbu), betonēšana būtu ērta un to varētu veikt salīdzinoši ātri.

  Pašlaik Latvijā ļoti  daudzas ēkas  rekonstruē, un tad nereti betonēšana ir jāveic vietās, kur ir sarežģīti piekļūt, piemēram, iekštelpās, starp stāviem, pagalmos.

  Arī šādās situācijās pats ērtākais un  salīdzinoši lētākais risinājums ir betonēšanai izmantot rokas veidņus. Vācu ražotāja Paschal Raster rokas veidņiem ir vairākas priekšrocības, kas būtiski atvieglo darbu.

  Paschal Raster metāla veidņu sistēma  ir  praktiska, jo ir pieejams ļoti plašs paneļu izmērs – 5, 6, 7, 12, 13 līdz pat lielajiem izmēriem 39, 40 cm. Tāpēc ir  iespējams viegli sakombinēt   betonējamai konstrukcijai nepieciešamā izmēra veidņu komplektu.

  Ja salīdzina ar citu zināmu ražotāju  betona  veidņiem, kas tiek piedāvāti Latvijā,  piemēram, “Doka”, “Peri”, vairumam  sistēmu veidņu paneļu izmērs ir  ik pēc 15 centimetriem – 15, 30, 45, tāpēc ir sarežģīti samontēt precīza izmēra  betonējamai konstrukcijai nepieciešamo  veidņu komplektu. Un tad celtnieki parasti meklē risinājumu,  piemēram, lai izveidotu nepieciešamā lieluma formu, liek klāt koka  brusas  vai finieri.

  Jāņem vērā,  ka betona veidņu komplekts var svērt pat vairāk kā desmit tonnu. Tādēļ veidņu piegādes izmaksas ļoti  lielā mērā ir atkarīgas  no betonējamo  darbu daudzuma – attiecīgi arī no veidņu  daudzuma un svara.

  SIA “S47 veidņi betonam”, kurā  var iznomāt sistēmas  Paschal Raster betona veidņus, projektu vadītājs Romāns Matisons iesaka, veicot betonēšanas darbus, laicīgi pārdomāt, kurā vietā objektā piegādātos veidņus izkraus, lai pēc tam tie pēc iespējas mazāk būtu jāpārvieto ar rokām.

  Paschal Raster  veidņu sistēmai ir ļoti pārdomāta piegāde – veidņi tiek piegādāti  ar speciālu automašīnu, no kuras  tos izkrauj ar  autokrānu – manipulatoru. Ja celtnieki ir laikus paredzējuši vietu, veidņus var izkraut tieši tur, kur tas ir nepieciešams – pat ielikt būvbedrē.

  Strādājot ar rokas veidņiem, visticamāk, veidņi tomēr būs jāpārvieto ar rokām, Paschal Raster veidņu sistēmas katrs elements ir  tik viegls, lai viens cilvēks to spētu pacelt un pārvietot.

  LAI IZDODAS!

  Mēs vēlamies lai mūsu klientu betonēšanas darbi noris bez aizķeršanās, tādēļ laipni aicinām būvniekus, ja rodas kādi jautājumi par betonēšanu, vaicāt, kā vienu vai otru lietu paveikt labāk. Mēs izstāstīsim savu redzējumu un sniegsim padomu.